1. Katechezy dla dorosłych, które planowaliśmy na dzień dzisiejszy, rozpoczniemy za dwa tygodnie, 16 lutego.

2. Dzisiaj w modlitwach pamiętajmy o biskupie Mieczysławie, w 22 rocznicę jego święceń biskupich.
3. Organizowany jest wyjazd na beatyfikację Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego do Warszawy w dniu 7 czerwca. Koszt 55 zł, zapisy w zakrystii.
4. Pierwsza środa miesiąca – nabożeństwo do św. Józefa: o godz. 16.30 wystawienie Najśw. Sakramentu, adoracja i modlitwy. O godz. 18.00 Msza św.
5. I Czwartek – modlimy się o liczne i święte powołania.
6. I Piątek miesiąca – o godz. 17.00 wystawienie Najśw. Sakramentu, adoracja i modlitwy. O godz. 18.00 Msza św. wynagradzająca NSP Jezusa za wszelkie zniewagi i świętokradztwa, bluźnierstwa i grzechy, które ranią i obrażają Serce Jezusa.
7. W naszej parafii ponownie są posłane osoby, aby zwiastować „Dobrą Nowinę”. Jest to dobra okazja, aby wzajemnie ubogacić się doświadczeniem wiary, doświadczeniem obecności Boga w naszej codzienności.
8. Polecamy prasę katolicką.
9 . W tym tygodniu w liturgii Kościoła:
a/ w środę - wspomnienie św. Agaty dziewicy i męczennicy
b/ w czwartek  – wspomnienie Pawła Miki i Towarzyszy męczenników
10. W minionym tygodniu nikt nie odszedł z naszej wspólnoty parafialnej po nagrodę do Pana; módlmy się zatem za zmarłych ofiarodawców i budowniczych kościo