1. Ofiary zebrane w dniu dzisiejszym do puszek przeznaczone są na „Fundusz Wschodni”.
2. Zapraszamy na katechezy dla młodzieży i dorosłych. Spotkania w poniedziałki i czwartki o godz. 19.00. Pierwsze spotkanie jutro w kościele. Przy wyjściu z kościoła weźcie zaproszenia i zwołujcie wszystkich oddalonych i zagubionych. Jeżeli uważamy się za wierzących pomóżmy Chrystusowi odszukać „zagubione owce z naszego stada”.
3. W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 będzie transmitowana Msza św. z naszego kościoła przez TVP 3 Lublin.
4. Dzisiaj o godz. 19.00 spotkanie Rady Parafialnej.
5. Organizujemy wyjazd na beatyfikację Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego do Warszawy w dniu 7 czerwca. Koszt 55 zł, zapisy do końca lutego w zakrystii.
6. W tym roku, w dniu 28 marca, chcemy zorganizować wyjazd na MISTERIUM  MĘKI PAŃSKIEJ do Seminarium księży Pallotynów w Ołtarzewie. Koszt 90 zł, zapisy w zakrystii. Szczegóły na plakatach.
7. W przyszłą niedzielę spotkanie Rodziny bł. Edmunda Bojanowskiego - rozpoczęcie o g. 15:00 w kościele.
8. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza w sobotę 22 lutego o godz. 17.30 na modlitwę Różańcową w intencji Ojczyzny, TV TRWAM, Radio Maryja i za dzieła przy nim powstałe. A w niedzielę , 23 lutego na Mszę św. o 16.00 w w/w intencjach.
9. Polecamy prasę katolicką.
10. W tym tygodniu w liturgii Kościoła:
a/ w sobotę – święto Katedry św. Piotra
11. W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej po nagrodę do Pana; ++ śp. Edward Szewczyk, Zofia Prokop, Andrzej Borkowski; módlmy się w ich intencji oraz za zmarłych ofiarodawców i budowniczych kościoła: wieczny odpoczynek….